środa, 9 marca 2011

Atrakcyjny Marketing, czyli różnica pomiędzy największymi w MLM a całą resztą.

Autorem artykułu jest Piotr Górny

Czy zastanawiałeś się, w czym tkwi różnica między największymi network marketerami, a typowymi przeciętniakami. Dlaczego ci pierwsi zarabiają setki tysięcy złotych, a drudzy nie potrafią zarobić złamanego grosza? Odkryj ich sekret...
Wielokrotnie zastanawiałem się, w czym tkwi różnica między największymi network marketerami, a typowymi przeciętniakami. Dlaczego ci pierwsi zarabiają setki tysięcy złotych, a drudzy nie potrafią zarobić złamanego grosza?
Jak myślisz? Czy najlepsi network marketerzy są mądrzejsi, bardziej uzdolnieni od ciebie? Czy może mają więcej szczęścia?
Nie! Oni są zwykłymi ludźmi, tak samo, jak ty czy ja… W czym więc, tkwi różnica?
Przez wiele miesięcy studiowałem działalność najlepszych network marketerów. Wszyscy oni kierują się jedną, główną zasadą. Nazywają ją "http://www.atrakcyjnymarketing.pl/" target" blank" title"atrakcyjny marketing" Atrakcyjnym Marketingiem. To jest tak naprawdę klucz do tego, aby cały system online mógł zacząć działać. Czym jest atrakcyjny marketing? Ja go określam jednym prostym słowem – „dawaniem”. Dawanie jest kluczem do sukcesu w MLM.
Słyszałeś kiedyś o prawie wzajemności?
Polega ono na tym, że kiedy coś dostaniemy, nasz system wartości niejako zobowiązuje nas do odwzajemnienia się. Tak już jesteśmy zaprogramowani od wieków.
Podam ci teraz kilka prostych przykładów...
Znajomy stawia mi piwo, chociaż "nie muszę" ja stawiam nastepną kolejkę.Kiedy dostajemy prezent lub życzenia np. na święta Bożego Narodzenia, zazwyczaj odwzajemniamy się tym samym. W tym przypadku także nikt nas do tego nie zmuszał.Tak właśnie działa prawo wzajemności. Najwięksi w MLM znają je doskonale i wykorzystują na swoją korzyść... Oni wiedzą, że dając prawdziwą wartość, zostaną za to nagrodzeni. To właśnie z nimi wielu ludzi będzie chciało współpracować, to od nich ludzie będą kupować produkty. To oni będą uważani za ekspertów w swoich dziedzinach.
Nowy człowiek, który dopiero rozpoczyna przygodę z marketingiem sieciowym już od samego początku nastawia się wyłącznie na szybki zysk. I to jest jego błąd! Błąd, który sprawia, że po kilku miesiącach taka osoba nie chce słyszeć o MLM.
Świat jest tak stworzony, że aby móc coś wyciągnąć, najpierw należy coś dać od siebie… Doskonale o tym wiedzą najlepsi w tym biznesie. I to jest ich przewaga nad innymi.
Oni dzielą się tym co mają najlepsze. Nie ukrywają swoich „tajnych” strategii. Nie nastawiają się głównie na sprzedaż i "szybką" kasę. A jeśli już coś sprzedają, ma to prawdziwą wartość. Obok prawdziwej wiedzy, dają również pozytywne słowo, której jest niezłym kopem do działania…
Na koniec zostawiam ci cytat z Bibli, który doskonale odwierciedla treść tego artykułu..."Dawajcie, a będzie wam dane"
---
    Wejdź "http://www.atrakcyjnymarketing.pl/" target"blank" title"atrakcyjny marketing"www.AtrakcyjnyMarketing.pl i odkryj 7 kroków, które wyniosą Twój biznes na wyżyny. Pozdrawiam w drodze na szczyt,
Piotr Górny
Artykuł pochodzi z serwisu <a href="http://artelis.pl/%22%3Ewww.Artelis.pl%3C/a>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz