poniedziałek, 14 marca 2011

Najlepszy pomysł na biznes Franchising

                                                     Autorem artykułu jest katia81

         Franczyza czyli sposób na bezpieczny biznes. Wykorzystaj potencjał sprawdzonej marki i załóż swoją działalność gospodarczą pod szyldem znanej i rozpoznawalnej firmy. Nie ryzykuj, korzystaj z know how i ciesz się swoim biznesem.
         Franchising w Polsce czyli jak uruchomić swój zakład produkcyjny w systemie franczyzy. W jaki sposób wdrożyć swój pomysl na biznes. W dużej liczbie przypadków kłopotem przy zakładaniu spółki nie jest budżet, ale ogromne ryzyko jakie jest związane z otworzeniem działalności w sposób tradycyjny.   
         Franczyza i sieci franchisingu ograniczają to  ryzyko, obniżają go do pułapu akceptowalnego poprzez przeciętnego początkującego biznesmena.
         Ponadto "http://www.franczyza.mildi.com.pl/" systemy franchisingowe zapewniają szeroko rozumiany coaching, kursy, podstawę wiedzy czyli pełne knowhow, dają ogromne doradztwo przy wdrażaniu systemu franchisingowego oraz oferują radę w rozwiązywaniu problemów nie tylko na początku ale również w całkowitym okresie prowadzonej działalności w sieci franczyzy.
         Systemy franchisingu w Polsce rozrastają się i propozycja franchisingu staje się coraz bardziej różnorodna pod kątem branży oraz dodatkowo stylu. Aktualnie w systemie franchisingu prawie każdy pragnący uruchomić swój przedsiębiorstwo w sieci franczyzy oczywiście znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W Polsce działa w tej chwili mniej więcej 5 tysięcy sieci franczyzowych pokrywających w praktyce wszystkie branże rynku polskiego. To ogromna cyfra, jest zatem z czego wybierać.
         Sieci franchisingowe działają zarówno w bardzo kojarzonych z franczyzą gałęziach czyli gastronomii, handlu jak również w turystyce czy placówkach finansowych. Istnieją bankowe systemy franchisingowe, biura podróży w sieciach franczyzowych.
         System franczyzowy czyli jaki system franchisingowy wybrać, w jaki sposób spisać dobrą umowę franczyzy, jak wynegocjować uwarunkowania i gdzie szukać źródeł finansowania przedsięwzięcia w systemie franchisingowym. Wszystko w temacie franczyzy dostępne w jednym miejscu. Przewodnik franszyza napisany przystępnym językiem czytelnym dla każdego początkującego biznesmena.
         Zobacz oraz porównaj systemy franchisingu, wybierz najlepszy i najlepiej pasujący do własnej działalności system franchising-owy. Skorzystaj z naszego przewodnika oraz otwórz przedsiębiorstwo w systemie franchisingu.
---
    "http://www.franczyza.mildi.com.pl/"
Artykuł pochodzi z serwisu "http://artelis.pl/%22%3Ewww.Artelis.pl%3C/a

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz