sobota, 12 marca 2011

Szybki i lekki w spłacie Kredyt dla Firm

                                     Autorem artykułu jest get-money

        Jeżeli chcemy wziąć kredyt gotówkowy to weźmy dobry: szybki, tani i bez wymaganego stosu zaświadczeń, na uproszczonych zasadach. Osoby prowadzące działalność gospodarczą każdego dnia stykają się z nadmierną biurokracją. Dlatego bank wyszedł naprzeciw potrzebom z propozycją kredytu bez zaświadczeń.
        MSP, firmy zarządzane przez jednych z najbardziej zapracowanych ludzi czasem potrzebują wsparcia finansowego. Właściciele małych firm, prowadzących sklepy, zakłady usługowe oraz mnóstwo innych podmiotów gospodarczych wiedzą dobrze jak trudno pożyczyć pieniądze z banku.
        W ich przypadku, przyznanie kredytu nie opiera się jedynie na zaświadczeniu o zatrudnieniu i uzyskiwanych dochodach, jak ma to miejsce pośród osób zatrudnionych na umowę o pracę. Muszą oni dostarczyć bankowi szereg innych zaświadczeń z ZUS-u, Urzędu Skarbowego, nie tylko o uzyskiwanych przychodach, ale i o nie zaleganiu z podatkami. Skompletowanie tych wszystkich wymaganych przez banki zaświadczeń jest długotrwałe i utrudnia dodatkowo i tak ciężki dzień pracy.
       Często jest tak, że pragnąc pożyczyć niewielkie pieniądze, do 20 000 zł, osoby prowadzące działalność gospodarczą dowiadując się jak duże wymagania stawiają im banki, rezygnują. "http://www.get-money.pl/component/content/article/2-banki/17701-kredyt-gotowkowy-ekspresowy-dla-firm" .
       W przypadku większych sum, niezbędnych na modernizację firmy czy też zakup samochodu poprzez leasing, nie mają wyjścia i muszą najpierw odstać swoje po niezbędne zaświadczenia, a potem odczekać na decyzję banku.
        Jest jednak bank, który dostrzegł problem tej grupy ludzi, samo zatrudniających się. Co prawda oferta pojawia się czasowo, i tak jak szybko zostanie przez osoby z branży MSP wykorzystana pula pieniędzy przeznaczona na "http://www.get-money.pl/component/content/article/9-kredyty/359-kredyty-gotowkowe-pozyczki-gotowkowe-bez-zaswiadczen" kredyty gotówkowe bez zabezpieczeń, gotówka w ekspresowym tempie, tak szybko promocja kończy się. Pojawia się w miarę regularnie: raz w miesiącu.
        Trzeba, więc zgłosić się szybko, można to zrobić również poprzez Internet: "http://www.get-money.pl/component/content/article/9-kredyty/367-kredyty-dla-firm-bez-zaswiadczen"
        Pieniądze przeznaczyć można na dowolny cel, a więc na dofinansowanie firmy, remont wiosenny, lub pokryć nimi zwiększone wydatki na zakup towaru w zmożonym okresie przedświątecznym.
---
    "http://www.get-money.pl/"
Artykuł pochodzi z serwisu "http://artelis.pl/%22%3Ewww.Artelis.pl%3C/a>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz