piątek, 18 marca 2011

Własny biznes w zasięgu ręki

                                                   Autorem artykułu jest papaj

        Bycie własnym szefem niewątpliwie ma wiele zalet. Oczywiście wiąże się to także z wieloma obowiązkami. Myślę jednak, że plusów będzie znacznie więcej i warto się poważnie zastanowić nad taką opcją.
        Jednym ze sposobów na uruchomienie własnego biznesu jest "http://www.beauty-for-you.com.pl/page/wlosy_przedluzanie" franczyza Oferta taka jest o tyle kusząca, iż na wstępie uzyskujemy pomoc profesjonalistów w uruchomieniu naszej firmy i możemy w ten sposób zminimalizować ryzyko porażki. Franczyzodawca oferuje również – co istotne,  profesjonalne szkolenia.
        W ostatnim czasie obserwuję zwiększone zainteresowanie przedłużaniem włosów, ale także coraz popularniejsze staje się "http://www.beauty-for-you.com.pl/page/zageszczanie_wlosow-2" zagęszczanie włosów. W niedalekiej przeszłości wpadła w moje ręce oferta franczyzy na świadczenie tego typu usług. Firma proponuje pomoc od samego momentu rozpoczęcia działalności tzn. w urządzaniu salonu fryzjerskiego, w wyborze sprzętu i oczywiście pomaga w zdobyciu niezbędnych umiejętności, poprzez prowadzenie profesjonalnych szkoleń i kursów z przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów.
        Jak wiemy początki są trudne i często ryzykowne, więc wsparcie ze strony doświadczonej firmy jest często nieocenione. Ważnym elementem franczyzy jest również fakt, że zaczynamy biznes pod szyldem znanej na rynku marki, co zwiększa nasze zaufanie wśród klientów, a często także zachęca do odwiedzenia właśnie naszej firmy.
        Jest jeszcze jedna kwestia warta uwagi, a mianowicie franczyzodawca dostarcza nam materiały i usługi najwyższej jakości - co zostało już sprawdzone przez innych franczyzobiorców, a przede wszystkim klientów. Dobór sprawdzonych materiałów, na których pracujemy jest niezwykle istotny. Oferując klientom przedłużanie włosów musimy wybrać odpowiedniej jakości "http://www.beauty-for-you.com.pl/page/wlosy_do_przedluzania" włosy do przedłużania. Mamy wybór pomiędzy włosami słowiańskimi, a europejskimi. Włosy słowiańskie są najwyżej cenione jako materiał do przedłużania, gdyż są miękkie, mają jedwabisty połysk i gładką strukturę. Klienci, którzy oczekują świadczenia usług o wysokiej jakości z pewnością będą usatysfakcjonowani. Natomiast włosy europejskie są trochę gorszej jakości, ale przez to są także tańsze. Jednak stawiając na zadowolenie klientów wart jest zainwestować trochę więcej w materiały najwyższej jakości.
         Zatem chcąc otworzyć swój własny biznes i móc skorzystać z doświadczenia firmy już funkcjonującej na rynku, dobrym rozwiązaniem jest franczyza.
---
    Rysio
Artykuł pochodzi z serwisu "http://artelis.pl/%22%3Ewww.Artelis.pl%3C/a

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz