czwartek, 10 marca 2011

W MLM zawsze patrz 3 dół

Autorem artykułu jest Tomek Urban

Gdzie zaczynają się Twoje zarobkie w MLM? Obserwuje wiele osób zachwycających się tym, że działają w zespole tego czy owego.. wiele z nich także czasem przepisuje się pomiędzy zespołami... Szkoda że tak mało osób ma wiarę w swoje siły i musi opierać się wiarą w siły swojego lidera.
Fajnie jest oglądać sukcesy innych i swojego lidera… naprawdę fajnie.  Fajnie jest wychwalać sukcesy swojego sponsora, czy tez kogoś  działającego w Twojej grupie i opowiadać o tym jak mu idzie…
No ba…Fajnie też jest patrzeć jak oni wszyscy zarabiają…
Dziś jedna prosta zasada:
„Biznes w MLM zaczynasz się od Ciebie!”
Z tego miejsca w którym jesteś, zaczynają się Twoje zarobki,  cokolwiek zrobi ktoś z Twoich sponsorów , czy też ktoś działający w tej  samej firmie, nie przedłoży się na Twoje zarobki w żaden znaczący sposób  (chyba że liczysz na cud, albo chwilowe zarobki… choć o te łatwiej na  loterii – w mlm chodzi o dochód pasywny nie chwilowe zarobki).
Wiem że to banalne… ale zbyt wiele ludzi obserwuje, którzy mamią się  że zarobią zbudują swoje źródło dochodu tylko dlatego ze są w grupie  Tomka, Marka, Jacka czy też kogoś tam innego…
Swoje źródło pasywnego dochodu możesz zbudować tylko dlatego że jesteś w swojej grupie… którą to grupę zaczynasz od Siebie.
Nie jest to niestety oczywiste…
Panuje słuszne przekonanie, że ludzie idą za liderem i zapiszą się do  Twojego zespołu dlatego ze jednym z Twoich sponsorów jest pan XYZ. Pytanie tylko czy Ty chcesz takich ludzi… bo ja NIE.
Ja chcę takich ludzi, którzy będą mieli min. takie Ambicje jak ten  pan XYZ. Tylko wtedy zbuduje pasywne źródło dochodu, bo Ci co przyszli  tu za liderem, z taką samą łatwością też pójdą w inne miejsce, jeśli znajdzie się tam inny lider.
Prosty więc wniosek mam dla Ciebie: Stracisz zespół jeśli nie zaczynasz od Siebie! i nie nauczysz tego samego swoich ludzi.
W końcu.. nie dla lidera budujesz ten biznes, ale dla Siebie i dla ludzi w Twoim zespole!
Pamietaj patrz na swój zespół.. nigdy nie na zespół Twojego sponsora.
---
    Tomek Urban - "http://mlm.edu.pl/" Marketing sieciowy w praktyce.
Artykuł pochodzi z serwisu "http://artelis.pl/%22%3Ewww.Artelis.pl%3C/a

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz