środa, 9 marca 2011

Przypinki jako forma reklamy

Autorem artykułu jest Tomasz  Sołtys

Znaczki reklamowe typu przypinka stały się ostatnio bardzo popularne wśród osób zajmujących się marketingiem. Coraz więcej osób sięga po te niewielkie, okrągłe znaczki we wszelkich kampaniach wyborczych, przy okazji imprez plenerowych, czy wielu innych wydarzeń. Powód? Przypinki rzucają się w oczy.
Przypinki mocuje się najczęściej za pomocą agrafki. Inne nazwy tych gadżetów reklamowych to badziki, buttony, pinsy czy plakietki. "http://www.nuvision.com.pl/" Przypinki mogą mieć różne średnice – od 25mm do nawet 75mm. Znaczki te najczęściej przypina się korzystając z agrafki, jednak elementem mocującym może być również magnes czy wsuwka. Na przypinkach zaprezentować można dowolną grafikę – może to być hasło czy slogan reklamowy, czy jakiś produkt, który chcemy reklamować. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych celów i potrzeb. Przypinki już od dłuższego czasu cieszą się sporą popularnością wśród osób zajmujących się marketingiem. Wszystko za sprawą dwóch czynników – skuteczności oraz ceny. Wysoka skuteczność w połączeniu z niskim kosztami produkcji przypinek powodują, że coraz więcej osób decyduje się wykorzystać te niewielkie znaczki przy okazji kampanii reklamowych.
Chcąc zakupić badziki warto zwrócić uwagę na kilka czynników świadczących o ich jakości. Po pierwsze, solidne "http://www.nuvision.com.pl/" powinny być pokryte folią ochronną, które zabezpieczy prezentowaną na nich grafikę przed ścieraniem. Po drugie, materiał z jakiego wykonana jest przypinka. Z całą pewnością nie warto kupować plastikowych znaczków. Po trzecie, jakość druku obrazka. By przypinka spełniała swoją rolę jako reklamy grafika na niej prezentowana musi być najwyższej jakości. Przypinki spełniające wymienione warunki z całą pewnością będą przez długi czas spełniać swoją rolę.
Gdzie najlepiej zakupić przypinki? Jeżeli chcemy wykorzystać badziki w kampaniach marketingowych to z cała pewnością będziemy potrzebowali sporej ilości znaczków. Dlatego najkorzystniej skorzystać z usług hurtowni, gdzie im większe zamówienie tym niższa cena. Ponadto wiele hurtowni oferuje możliwość negocjowania ceny.
--- Artykuł pochodzi z serwisu "http://artelis.pl/%22%3Ewww.Artelis.pl%3C/a>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz