środa, 9 marca 2011

Jaki program partnerski wybrać

Autorem artykułu jest Maciej  Skrzypczak

Programów partnerskich, jak z pewnością zdążyłeś już zauważyć  jest masa. Są lepsze i gorsze, opłacalne i te mniej opłacalne. Nie  będziesz przecież zapisywać się do wszystkich żeby sprawdzić na którym  zarobisz najwięcej, zrobiliśmy to za Ciebie.
Na samym początku należałoby się  zastanowić, jak bardzo chcemy poświęcić się pracy w ramach programów  partnerskich i jakie mamy ku temu możliwości. W tym momencie możemy  wyróżnić dwie grupy :
 1.  osoby chcące dorobić trochę pieniędzy na drobne wydatki słabo znające  kwestie techniczne ( tworzenie, administracja stron www itp );
2. osoby zorientowane na duże zarobki, posiadające dużą wiedzę w zakresie technologii internetowych;
Niezależnie od grupy w której się znajdujesz, cel jest ten sam – zarobić pieniądze. Różnią się tylko sposoby działania.
 Pierwszą rzeczą /strong> na którą powinniśmy zwrócić uwagę, jest to czy konkretny program trafia  w nasze indywidualne zainteresowania. Zastanówmy się, czy będąc  sportowcem łatwiej było by nam polecić komuś suplementy diety których  sami używamy, czy np. środek do usuwania pleśni o którym zupełnie nie  mamy pojęcia? Co klient kupiłby chętniej, środek z którego chętnie  korzystasz czy środek o którym działaniu nie masz pojęcia ? A co Ty byś  kupił ? Odpowiedź jest chyba prosta. Jeżeli Twoją mocną stroną są  zagadnienia sportowe – wybierz program związany ze sportem, jeżeli znasz  się na usługach internetowych – poszukaj programu serwisów oferujących  hostingi. Tylko w kategoriach w których uchodzisz za eksperta i dobrze  się czujesz masz największe szanse na powodzenie. Oczywiście nie  ograniczamy Cię, możesz zapisać się w końcu do którego programu chcesz,  ale na początek radzimy wybrać programy oferujące produkty czy usługi o  których masz jakiekolwiek pojęcie.
Druga sprawa,  ale chyba najważniejsza to oczywiście kwestie finansowe. I tutaj za  bardzo nie ma o czym pisać, wiadomo im wyższa prowizja tym lepiej dla  nas. Ważny jest też próg wypłaty, czyli po uzbieraniu jakiej kwoty na  naszym koncie możemy wnioskować o jej wypłatę. Różne źródła podają że  najlepiej jest to zrobić przy minimum 200zł, gdyż najlepiej wtedy  wychodzimy pod  "http://programy-partnerskie.biz/news/jak-jest-z-tymi-podatkami" względem podatkowym.  Zresztą jeśli wypłacimy sobie te 50 czy 100 zł to wydamy je szybciej  niż zdążymy zauważyć, więc warto ustalić sobie swój własny próg –  bezpieczną kwotą będzie 300zł. Oczywiście w miarę potrzeb możemy go  sobie zmieniać.
Wracając do naszych grup wspomnianych na początku.  Większość programów oprócz linków partnerskich udostępnia także  materiały dodatkowe w postaci gotowych banerów. I tutaj jeśli jesteś  osobą z drugiej grupy, masz duże pole do popisu. Ogranicza Cię  praktycznie tylko Twoja wyobraźnia, bo wiedzę i umiejętności już masz.  Jeśli jednak należysz do pierwszej masz troszkę mniejsze szanse. Możesz  wstawiać tylko swoje linki na różne fora, bo nie posiadasz swojej strony  żeby umieszczać na niej banery. Ale dlaczego nie masz swojej strony ?  Dlatego że nie umiesz jej zrobić. Ale kto Ci broni nauczyć się jak ją  zrobić ?Można zacytować tutaj słowa Tomka Urbana, autora książki "Programy partnerskie w praktyce",  który pisze : „ Chciałem się nauczyć robić strony WWW, więc się  nauczyłem. Nie stać mnie było na książkę do tworzenia stron WWW, nie  miałem się kogo zapytać…ale się nauczyłem. Wykorzystałem to, co  znalazłem dostępne za darmo w Internecie.” Na co czekasz ?
Wybierając program warto też zwrócić uwagę na długość okresu ważności plików "http://www.programy-partnerskie.biz/news/co-z-tymi-ciasteczkami" .  Im dłuższy, tym lepiej dla nas. Poza tym niektóre programy mają tzw.  drugi poziom. Oznacza to tyle, że zarabiasz jakiś procent tego co osoba  zarejestrowana z Twojego polecenia. Jest to bardzo dobry sposób na  osiągnięcie dochodu pasywnego, pod warunkiem że Twoi poleceni będą  aktywnie w programach uczestniczyć.
Podsumowując :
Wybieraj programy zgodne z Twoimi zainteresowaniami.Sprawdzaj wysokość prowizji i analizuj możliwe Zwracaj uwagę na próg wypłaty.Sprawdzaj długość ważności plików cookies.Zwracaj uwagę czy w programie występuje drugi poziom.
Życzymy powodzenia i wysokich prowizji!
---
  "http://www.programy-partnerskie.biz/"
Artykuł pochodzi z serwisu "http://artelis.pl/%22www.Artelis.pl%3C/a

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz