sobota, 12 marca 2011

Pracownicy ze wschodu

                                                     Autorem artykułu jest malakretek

        Pracownicy ze wschodu są coraz bardziej poszukiwani w Europie z uwagi na niskie koszty oraz sumiennie wykonywaną pracę. Pewnie dlatego coraz więcej firm decyduje się na zatrudnienie takich osób "http://www.sxc.hu/pic/m/p/pi/piovasco/1168056_at_work.jpg
Pracownicy ze wschodu robią się coraz popularniejsi w Europie. Jak wiemy, nie mają oni zbyt dużych wymagań socjalnych i płacowych. Dlatego też tak wiele firm chętnie sięga po takich pracowników. Wiele osób z Azji pragnie pracować w Europie, bo oczekują tutaj lepszej płacy i co ważne o wiele lepszych warunków życia. Dziś można legalnie zatrudniać imigrantów z Azji, gdy tylko mamy taką potrzebę. Najczęściej pracownicy z Azji znajdują zatrudnienie w słabo płatnych zawodach lub takich, przy których nie chcą pracować pracownicy z kraju."http://www.sxc.hu/pic/m/p/pi/piovasco/1168056_at_work.jpg"
            Dla pracowników z Azji każda praca poza ich krajem jest lepsza i lepiej płatna. Dlatego też, chętnie pracują nawet przy najgorszych zajęciach, nawet gdy pensja będzie niższa niż normalnie. Jeżeli jakaś firma jest zainteresowana przyjęciem pracowników z Azji powinna zgłosić się do specjalnej agencji pośrednictwa pracy. W Polsce jest kilka takich agencji, które przy współpracy z innymi agencjami ściągają pracowników na jakich aktualnie jest zapotrzebowanie. Pracownicy ze wschodu to nie tylko tania siła robocza, ale także wykwalifikowana kadra. W krajach azjatyckich ciężko jest znaleźć pracę na wysokim stanowisku, a w krajach europejskich jest to całkiem możliwe. Pracownicy ze wschodu w europejskich krajach mają większe szanse na godniejsze życie i większe szanse na zarobki. Dlatego też, warto jest inwestować w takich pracowników. Jeżeli firmy mają problem z obsadzeniem odpowiednich stanowisk, powinny ratunku szukać w pracownikach ze wschodu.
---
Artykuł pochodzi z serwisu "http://artelis.pl/">www.Artelis.pl</a

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz